top of page

HAKKIMIZDA

26 sene önce başlayan reklam sektöründe ki  çalışmalarımızı ve edindiğimiz  tecrübemizi 2011 yılında kurduğumuz gözbebeğimiz REYHAN AJANS ‘ da siz değerli dostlarımıza aktarmayı ilke edindik. Bu çerçevede ; REYHAN AJANS ‘ ın faaliyet alanını ‘’Fuar Standları , Organizasyonlar ve Tanıtım Ürünleri’’  olarak belirledik.

Yaklaşık 8 senedir Müşteri memnuniyeti odaklı  faaliyetimiz Şehir gözetmeksizin devam etmektedir.Bu faaliyetlerimizi   kendimiz  gibi hırslı , çalışkan , mükemmelin peşinden giden bir ekiple gerçekleştirirken  sektörde de aranan marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

REYHAN AJANS Projeden Montaja  tam bir hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. 

REYHAN AJANS isminden aldığı güç ile farklı , yenilikçi ve sürdürülebilir projeleri ile başarı hikayeleri yazmaya devam edecektir.

MİSYONUMUZ

Sektörde , müşterinin bugünkü ve gelecekteki beklentilerine en uygun , ürün , proje ve hizmeti sunarız.Özellikle ulusal pazarda ; etkinliğimizi artırmak için yeni yöntemler geliştirir , fırsatları değerlendirir, problemleri çözer ve mükemmeli yakalamak için çalışırız. Söylediklerimizde ve yaptıklarımızda tutarlı davranırız. Tüm çalışmalarımızın sonunda karşılıklı memnuniyet vardır.

VİZYONUMUZ

Gerek yurtdışında ki gerekse yurt içinde ki organizasyonlarda; REYHAN AJANS markasını yaymak amacıyla, belirlenen hedef pazarlara girmek, yeni fikirleri denemek, değişimlere uyum göstermek, tecrübe ve bilgi birikiminden yararlanmaktır.

REYHAN AJANS

1.jpg
Ses Reyhan

KURUCU

2.jpg
Alphan

REKLAM- BASKI YÖNETİCİSİ

3.jpg
Seval

YURT İÇİ SATIŞ SORUMLUSU

5.jpg
Halime

YURT DIŞI SATIŞ SORUMLUSU

IMG-3604.jpg
Hafize

      İÇ MİMAR

IMG-3611.jpg
Gülizar

İÇ MİMAR

EKİBİMİZLE İLETİŞİME GEÇİN 

toplu foto silik.jpg
Daha fazla tasarım için bizimle iletişime geçin!

Teşekkürler!

REYHAN AJANS

Fuar Stand ve Uygulama

Tel: 232 489 66 88

Fax: 232 224 09 16

 

e-posta: info@reyhanajans.com

Saim Çıkrıkçı Caddesi

no : 78 Atatürk Mahallesi

Kısıkköy / Menderes 

İzmir / Turkey 

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
  • LinkedIn Sosyal Simge
bottom of page